نشانی ها

در مطلب قبلی که گفته بودم يکی بياد يه حرف تازه تر بگه بعضی از دوستان ضمن اظهار لطف درخواست کردندويژگيها٬نشانه هاوقالبهای يک حرف تازه را بگم دراين ميانبارون عزيزچيزی گفت که ازهمين استفاده ميکنم ونشانيهای يک حرف تازه را ميگم. بارون گفت: نترس وجلوتر بيا///اين حرف مرا ياد يک جريان از شيخ ابوسعيد ابوالخير انداخت...ميگويند شيخ ميخواست در جايی سخنرانی کند جمعيت زيادی برای شنيدن سخنان شيخ آمده بودند به طوريکه جا ی نشستن برای افرادی که تازه ميرسيدن کم بود .مجری برنامه قبل از سخنرانی شيخ گفت :هرکس می خواهد سخنان شيخ را بشنود برای رضای خدا يک قدم به جلو بيايد..مردم برای اينکه برای تازه وارد ها جا يی چهت نشستن بوجود بيايد کمی جلوتر آمدند.وشيخ شروع به صحبت کردن کردوگفت:آنچه من می خواستم بگويم مجری برنامه در يک کلمه گفت وآن اين است که برای رضای خدايک قدم به جلو بياييد.والسلام.......
آری حرکت به جلوآن هم يک قدم.. اگر همه مردم فقط يک قدم به جلو بيايند آنهم برای رضای خدا که رضايت جمع درآن مستتر می باشددنيا گلستان خواهد شدسکون ٬نشستن ٬به افقهای دور نگاه نکردن و تکرارمکررات مارا خواب می کند..
پس يکی از ويژگيهای حرف تازه فراخواندن ما به جلو می باشدوبه قول بارون نترس وجلو بيا
به نظر شما يه حرف تازه ديگه چه نشانيهايی دارد؟

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

سلام.خوبی تيام جونم.امدم ببينم خوبی زودی برم(تابلو بازی)نميشه عقبی بريم؟آخه جلوی من چاهه.

مينا

سلام . اولين باره که اومدم اينجا . نوشته هاي خوبي مينويسيد . بازم بديدار شما ميام . موفق باشيد

sanam

harfe taze harfie ke dar ghase sokot habs shode

amir

سلام حرف تازه، اون حرفیه که به رنگ آسمون باشه ،آبی آبی وزلال زلال . حرف تازه اون حرفیه که یک قدم به بیرون باشه. ما برای بارونی بودن باید یک قدم از خودمون هجرت کنیم. از خودمون تا خدا یک قدم فاصله است. حرف نو اون حرفیه که زنگار منیت نداشته باشه.به قول شیخ ،یک قدم برای خدا،رمز پیشرفته. اون چیزی که ما برای زدن حرف های تازه فراموش کردیم اینه که حرفامون رنگ خدا نداره.اگر یک کلمه بگیم که خدا توش جاری باشه حرف نو زدیم که خریدارش دل های پاکه. وبلاگ خوب وقشنگی داری و از اون مهمتر حرفای قشنگی هم می زنی .پرچم قشنگ ایران اون گوشه بیانگر خیلی حرفاست. دوستان عزیز: من توی وبلاگم یه ایده در مورد ازدواج دارم که برای بسط و توسعه اون به توصیه صدای باران اینجا اومدم .امیدوارم به من سر بزنید و کمکم کنید.

ديده

سلام من نشوني از خودم نميدم ميترسم ريا بشه ولي حرفهاي بي ريا هميشه تازه اند

majid

سلام بلاگ جالبی داری .چقـــــــــــــــــــــــد لينک.اگه تهران هستی می تونم فيلمو بدم ببينی.راستی بت لينک دادم.خدافظ.

آشنا

يه سری به منبزن لينک يديم بيشتر با هم باشيم / همه چيز زيبااست

amir

سلام دوست عزيز. ممنون که به وبلاگم سر زدی. وبلاگ قشنگی داری.اميدوارم هميشه موفق باشی. از شعر زيباتون هم متشکرم.

مهرانا

سلام.مطلب جالبی رو نوشتيد.موفق باشی

اگر باران ببارد

سلام.......تيام عزيز منتظر حرفهای تازهات هستم....چقدر وبلاگ بارونی کشف کردی تو....خسته نباشی......روحت بارانی باد