انتظار

اين جمعه هم گذشت ونيامدی وغروب اين جمعه مانند همه جمعه ها دلگير تر بودعاطفه وعلاقه را کشتند نيامدی!نور را حبس کردندوبه همه تاريکی هديه ميکنند بازنيامدی پس قرارمان چه شد اصلا همه قرارها را به هم می زنم از اول برايت می گويم.دلم برايت يک زره شده باورکن اگر باور نمی کنی احوال مارا ازبرگ وباد پاييز بپرس که باهم همکاسه شده ايم پاييز می داند رنگ زرد گونه های ما چه معنی دارد خش خش برگها اشاره ای به  ناله های ماست.

از اول برايت می گويم اين دود ترياک نيست که از پنجره همسايه بيرون می آيد بوی قند سوخته  از پدر سوختگی ما نيست اين سوز جگر است که اسفند ماموريتش را به عهده گر فته است در انتهای فرياد گلو خشکانده ايم. ديگر نگو صبور باش ٬با کدام کاسه؟   به خدا کاسه صبرمان را دزديده اند.

گفتم از اين پاييز بپرس٬ نگفتم٬ طاقت هم نداريم تا قاتوق نانمان شود.گفتم از برگ حال مارا بپرس٬ نگفتم٬ مرگ هم از ما می ترسد پس قرارما  چه شد تو که خوب ميدانی دل بی قرارما را چه شد.

می خواهی باز از اول برايت بگويم که آخرمان چه می شود؟

هرسال مادر برای جشن تولدت شله زرد درست می کند.امسال هم جشن ميگيريم با اين شله زرد واين برگهای زردواين دل پردرد......اوف چقدر حوصله داری!

/ 20 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام!واژه هايت همه سبز لحظه ات آبي باد.قسمت دوم آخوند کلاه بردار را بخوانيد .به دوستان هم توصيه کنيد .برقرار باشيد.

parsa

سلام آری من هم انتظار او را می کشم و در تنهايی خود او را می جويم ... هر آنکه از در می آيد به خيالم اوست ...اوست که شفای بيماران است .

باران سرخ

سلام دوست خوب و همراه هميشگی ..ممنونم که بهم سر زدی . هميشه دلی شاد و لبی خندون داشته باشی به اميد روزهای پراميدتر برای تو .

sabrina

بلاخره من کدومم؟ پيشم بيا ديگه ؟ بعد يه سال دو تا شعر نوشتم . خوب بخون خوب نظر بده

صنما

سلام وبلاک خوبی داری موفق باشی

حاجی

سلام . اميد است به شدت روبر باشی . يه سر به حاجی بزن بالاخره آپ ديت شد .

معلم ادبيات

سلام! کجايی بابا؟...شله زرد واين برگهای زردواين دل پردرد...واقعا جالب بود...موفق باشی

mani

سلام همشهری عزيز . هر چه گشتم لينک خودمو تو وبلاگت نديدم . راستی تيام من هر کار ميکنم نميتونم لينک بدم . کمک ميکنی ؟ بای

ramak

مي دونم منظورت از او کيه يعنی حدس ميزنم اما يک پيشنهاد! بيا به جای اون فقط از خدا بخواه(هر چی که می خوای) ببين چی می بينی باورت نميشه چقدر بخشنده تر از بقيه است.