ازدواج مجدد

يکی از دوستان از همسر اولش ناراحت است می خواهد به اصطلاح تجديد فراش کند ولی می ترسد دومی از اولی بدتر بشه از من خواسته تا کمکش کنم هر چه فکر کردم عقلم به جايی نرسيد آخه نوعی ريسک کردن است هيچ معلوم نيست آخرش چه ميشه من فکر می کنم زن گرفتن يا شوهر کرد ن مثل شانسی خريدن است وقتی که مال توشد می فهمی چه گرفتي تا قبل از آن اسير يک سری تمايلات و تبليغات هستی که قوه فکرکردن شمارا ضعيف می کندولی بعد از اينکه آتش تمايلات فروکش شدو رنگهای تبليغات بی رنگ گرديد عقلت سر جاش مياد یا به اصطلاح باد کله ات که خوابيد می فهمی چه دسته گلی به آب دادی ...بلاخره من نمیدانم شما کمک کنيٍد وبگوييد اين بنده خدا چکار کند که در آتشی دوباره نسوزد وهی نگه چی فکر می کردم چی شد!
getphoto.aspx?pid=460109&t=t

/ 21 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
.........

تنها يی بهتر است...کسی که اولين اشتباه را می کند ديگر ريسک نمی کند!

مسعود

سلام.اگه مثل اولی بازم چشم بسته جلو ميخواد بره تنهايی براش بهتره

salam

salam ye weblogeeeeeeeeeeeee tooooooooooop lotfan sar bezanid byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

کامران

بره ازدواج کنه!! کون لق دنیا و حرف مردم.

نيما

سلام ما تو همون اوليش (نکرده) مونديم. يه سر بيا زيرزمينی اسم دختر يکی از دوستام هم تيامه

سحر

منطقِ هر کسی بهترين تصميم رو می تونه بگيره...!

خاطرات كودكي

به نظر من بايد بررسی کرد و انتظارات دو نفر را از يکديگر سنجيد. اگر همسر انتظار نا معقولی از زنش داشته باشه مشکل از آن مرده و بايد به روان پزشک مراجعه کنه بايد ديد ملاک او برای همسر خوب چيست و چقدر برای رسيدن به يک زندگی خوب تلاش کرده اگر بچه ندارند به نظر من طلاق بگيرند ولی اگر بچه دارند وای به حال اون بچه که زير دست و پای پدر و مادر نفله ميشه

دختر خوب

راستشو بگو واسه خودت می خوای یا واسه دوستتون؟ اگه برای خودت نظر می خوای(( بیخود می کنی)) اگه واسه دوستتون نظر می خوای((به ما ربطی نداره))!!!!!!!!!!!!!!!

sara

age khanoomha ham in hag ro dashtand nazare agayoon chi bud?ye kare past va sharmavar.kolan baraye in tip adama motassef hastam.ye joor khiyanat be zane. har ki ba zanesh ekhtelaf dare talag behtarin rahe.

sara

dar zemn sai konid motamaddentar bashid